Business Technology City Line  - Buffik / Pixabay

Znáte Pou?

Znáte Pou
Znáte Pou

Pravděpodobně mnozí z Vás byli v dětství svědky epochálního fenoménu pod názvem Tamagoči. Novinka, jmenující se Pou je v podstatě pokračováním slavné japonské hračky z roku 1997, která získala přízeň nejen v samotném Japonsku, ale všude po světe. Tehdy se vše odehrávalo v klíčence tvaru vajíčka, které bylo domovem zvířátka, o které jste pečovali. Nyní se všechno přeneslo do smartphonů a počítačů, takže Poua už můžete hrát téměř všude a kdykoliv, ať už jedete v tramvaji do práce, či se nudíte na hodině matematiky ve škole.

Pou je jakýsi tvor, o kterého se staráte, hrajete si s ním a provádíte i jiné aktivity, které hra nabízí. Na začátku hry je Váš Pou identický všem ostatním, jak ale bude vypadat na konci, záleží pouze na Vás. Čím více se o něj budete starat, tím větší spektrum vylepšení a úprav bude pro Vás k dispozici. Po celou dobu hraní si budete všímat jak Váš Pou roste a mění se, takže vše je ve Vašich rukou!

Poua můžete chovat jak na telefonech s operačním systémem Android a iOS, tak i na počítači přes aplikaci na sociální sítí Facebook, či speciální emulátor mobilních aplikací BlueStacks určený pro počítače s operačním systémem Mac, nebo Windows. Pou není jenom další hra, ve které se staráte o virtuálního mazlíčka, je to neco víc. V tomto případě se jedná a vydělávání zlaťáků, za které následně nakupujete výbavičku pro svého miláčka, jako například nové oblečky, hračky, ba i dokonce pozadí do pokojíku, ve kterém žije. Vydělávat tyto mince můžete hraním mini her, které jsou hned po nainstalování hry pro Vás připravené. Mini her je relativně mnoho, takže se určitě nebudete nudit a vydáte se s Pouem na veselé dobrodružství, které nemá hranic a jedinou mezí je Vaše fantazie!

Tak neváhejte a poříďte si tuto jedinečnou hru, která Vás jen tak nepřestane bavit a vždy Vám vykouzlí usměv na tváři! V případě potřeby vám Internet poskytne více informací.